Stojan na víno na 9 a 16 lahví

Stojan na vínoStojan na víno na 9-16 lahví je vyroben z kvalitního pečlivě vybraného borového nebo smrkového masivu. Stojan je vyráběn ve třech variantách a to stojan na 9, 12 a 16 lahví o objemu 0,75 litrů. Stojan lze použít i na lahve o objemu 1,0l. Po dohodě je možné vyrobit stojany na míru dle individuálních požadavků zákazníka. V případě potřeby uskladnění většího počtu lahví lze stojany spojovat.

Číst dál: Stojan na víno na 9 a 16 lahví

Stojan na víno na 30 až 60 lahví

Stojan na vínoStojan na víno na 30-60 lahví je vyroben z kvalitního pečlivě vybraného borového nebo smrkového masivu. Stojan je vyráběn ve třech variantách a to na 30 lahví na 54 lahví a stojan na víno na 60 lahví o objemu 0,75 litrů. Stojan lze použít i na lahve o objemu 1,0l. Po dohodě je možné vyrobit stojany na míru dle individuálních požadavků zákazníka. V případě potřeby uskladnění většího počtu lahví lze stojany spojovat.

Číst dál: Stojan na víno na 30 až 60 lahví

Regály na víno

regál na vínoNa časté dotazy a přání zákazníků reagujeme zařazením dalšího typu stojanu na víno v našem výrobním programu. Jedná se je dřevěný regál na víno na 8 - 60 lahví . Regál na víno je vyroben z kvalitního pečlivě vybraného borového nebo smrkového masivu. Jedná se ekonomičtější variantu uskladnění vína, zejména je tento regál na víno vhodný k uskladnění do skladů a sklepů. Regál na víno lze použít na libovolné lahve jakéhokoli objemu. Po dohodě je možné vyrobit regál na míru dle individuálních požadavků zákazníka.

Číst dál: Regály na víno

Stojan na víno "Komoda"

Stojan na víno KomodaStojan na víno "Komoda" na 8 a 18 lahví je vyroben z kvalitního pečlivě vybraného borového nebo smrkového masivu. Stojan je vyráběn ve dvou variantách a to na 8 lahví a stojan na 18 lahví o objemu 0,75 litrů. Stojan nelze použít na lahve o objemu 1,0l.

Číst dál: Stojan na víno "Komoda"

Stojan doporučuje

Copyright © 2020 stojanek.cz. Všechna práva vyhrazena.